Het Boerebroelefsgezelsjap 2014

logoBB14
gezelsjap

 

broedspaar

Broed:

Noortje van Twan van Lamber van Kuëb en van Karin van Ger van de Mejoekers en Tini Peeters van de Keuning

 

Broedegom:

Niels van Twan van Pierre van Wullum van de Berg en van Jacqueline van Toën van Zeetsen Kuëb

   

Getuge:

Anouk van Ton van Frans van Inger Herme Thei en Els van Leike van Noeliks Zsang

 

Nicole van Marleen en Wim van Verkeswielke

getuge
   
aojersbroed

Aojers van de broed:

Fenna van Twan van Pierre van Wullum van de Berg en van Jacqueline van Toën van Zeetsen Kuëb

 

Ben van Paul van Meister Staeves en Mieke van Thei van Willem van d’n Tomp

   

Aojers van de broedegom:

Yvonne van Frits van Frits van de Pratwinkel en van Monique van Jaer van Roeëzetoeën.

 

Fons van Paul van Jan van de Bóggend en Ans van Sjeng van Nölke

aojersbroedegom
   
beersjpraekborg

 

 

Börgemeister:
Jeroen (ouch wel Bati) van Jo van Piet van Petran

Weddingplanner:
Linsey van Cees van Arie van ’t sjpoor en José van Snieders Wiel

Sjpraekmadam:
Paulien van Piet van Pietje van de Krupp en Marie-Louise van Albert van Lowieke en Mie van Tomper Lowie.

Beermeister:
Paul van Petra van de Penningmeister en van Hans van de Kommies

 

 

   

 

 

Veldwachters:

Nick van Wien van Jo van de Braomes en Dorothé van Mariet van Otje

 

Jules van Petervan Piet van Huls Bèr en Nel van Kloek Tren en Lizette van Kempe Wiel en Henke van Willemke van de Pos

 

Matthijs van Jan van Sjra van Hanssen Sjang en van Truus van Nelis van ‘t Heufke

 

 

veldwachters
   
broedssokker

Sókkertantes:

Rosie van Chris Smedts van Jo van Coba en Anja van Wim en Anneke van den Bemt

Sanne van Ben Sjeng van Tieske van de Heuvel en Duif van Gerard van Horen oet de Pieël

 

Broedsmaedjes:

Fenna van Eric-Jan van Tupos en Inge van de loempia's

Sanne van Joan van Jan van den Elsen van Peter van den Elsen oet Stippent

Monika van Christof van (Wiadlislaw) Jan van Peeten

   

Sjaopsherder:

Mike van Gerd van Pruusche Willie en van Petra van Piet van Piet

sjaopsherder

 

Agenda

Vastelaovend 2020 23, 24 en 25 Fibberwari
  • Zaoterdig 12 Oktoeëber KVED totaal
  • Maondig 11 November Insjete Vastelaovend
  • Zaoterdig 16 November, Café De Zwaan, CD prissentasie en kaarteverkoup pronkzitting
  • Vriedig 24 Jannewari Jeugprinsebal
  • Zaoterdig 25 Jannewari Donateurskaarte verkoup tot en met 6 Fibberwari
  • Zaoterdig 25 Jannewari Prinsebal 20.11 oor
  • Vriedig 31 Jannewari Prónkzitting 20.00 oor
  • Zaoterdig 1 Fibberwari Prónkzitting 20.00 oor
  • Zaoterdig 8 Fibberwari Seniorezitting Unitas
  • Vriedig 14 Fibberwari Jong Nederland
  • Zaoterdig 15 Fibberwari Boeremoosbal
  • Zondig 16 Fibberwari Kranteverkoup
  • Vriedig 21 Fibberwari Sjoëlebezeuk, aansjloëtend programma
  • Zaoterdig 22 Fibberwari Aafhaole JeugPrins(es) aansjloëtend Vastelaovesmis en Jeugprinse recepsie
  • Zondig 23 Fibberwari Prinserecepsie etc
  • Maondig 24 Vastelaovesmaondig, Optog
  • Dinsdig 25 Fibberwari Boérebroelof
  • Woensdig 26 Fibberwari Aswoensdig
  • Woensdig 26 Fibberwari Hiëringsjelle